Başkan Erdoğan ve BAE Devlet Başkanı Al Nahyan’dan peş peşe açıklama

Başkan Erdoğan ve BAE Devlet Başkanı Al Nahyan’dan peş peşe açıklama

Haber 7 - Başkan Erdoğan ve BAE Devlet Başkanı Zayid Al Nahyan'dan Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması'na yönelik peş peşe paylaşımlar geldi. Erdoğan paylaşımında, "Anlaşmamız ilişkilerimize büyük güç katacak" dedi.

ABONE OL
Mart 4, 2023 01:00
Başkan Erdoğan ve BAE Devlet Başkanı Al Nahyan’dan peş peşe açıklama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması imzalandı. Bu anlaşmayla birlikte iki ülke arasındaki ticaret hacminin, 5 yıl içerisinde 25 milyar dolar seviyesine ulaşması öngörülüyor.Başkan Erdoğan: Ticaret hacmimizi 5 yılda 25 milyar dolara çıkaracağız”GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK” Türkiye ile BAE Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşma İmza Töreni sonrası paylaşım yapan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, “Dostum Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında imzaladığımız Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması dostluğumuzu ve iş birliğimizi daha da pekiştirecek. İnşallah #TürkiyeBAEKEOA anlaşmamız ilişkilerimize büyük güç katacak.” dedi.Dostum @MohamedBinZayed ile Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında imzaladığımız Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması dostluğumuzu ve iş birliğimizi daha da pekiştirecek.İnşallah #TürkiyeBAEKEOA anlaşmamız ilişkilerimize büyük güç katacak. — Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) March 3, 2023AL NAHYAN’DAN “KAZAN KAZAN” VURGUSUZayid Al Nahyan da Twitter’daki hesabından bir paylaşım yaparak BAE ile imzalanan Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması’na yönelik şu ifadeleri kullandı:”Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüntülü görüşmemizde, BAE-Türkiye ilişkilerinde niteliksel bir adım ve iki ülkenin yarar ve refahı için ekonomik ticari işbirliğini güçlendirmeye yönelik çalışmalarımızda, Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması’nın imzalanmasına tanık olduk.”Cumhurbaşkanı Erdoğanla görüntülü görüşmemizde, BAE-Türkiye ilişkilerinde niteliksel bir adım ve iki ülkenin yarar ve refahı için ekonomik ticari işbirliğini güçlendirmeye yönelik çalışmalarımızda, Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması’nın imzalanmasına tanık olduk. pic.twitter.com/VE11zqxl3a— محمد بن زايد (@MohamedBinZayed) March 3, 2023KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.