Beşiktaş'tan yalanlama geldi! Devlet Bahçeli…

Beşiktaş'tan yalanlama geldi! Devlet Bahçeli…

Tüm Spor - Beşiktaş, basında çıkan Ahmet Nur Çebi'nin Devlet Bahçeli'den görüşme talebinde bulunduğu iddialarını yalanladı.

ABONE OL
Mart 1, 2023 15:30
Beşiktaş'tan yalanlama geldi! Devlet Bahçeli…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Beşiktaş-Antalyaspor maçının ardından Beşiktaş üyeliğini sonlandırdığını açıkladı. Yaşanan gelişmelerin ardından kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’nin MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüşme talebinde bulunduğu şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Siyah-beyazlı kulüp bir açıklama yayımlayarak basında çıkan haberleri yalanladı. Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bugün fotospor.com isimli haber sitesinde yer alan haberdeki ifadelerin tamamı yalandır.Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’den görüşme talebinde bulunduğu şeklinde başlayan haber gerçeği yansıtmamaktadır.Kamuoyundan ve taraftarlarımızdan bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.