Beslediği yılan kendisini soktu! Akşener’e beklemediği yerden tokat

Beslediği yılan kendisini soktu! Akşener’e beklemediği yerden tokat

Haber 7 - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçtiğimiz hafta kapanmasına karşı çıktığı 'nefret yuvası' Ekşi Sözlük'te altılı masanın dağılması sonrası Akşener'le ilgili ahlaksız başlık açıldı.

ABONE OL
Mart 4, 2023 18:00
Beslediği yılan kendisini soktu! Akşener’e beklemediği yerden tokat
0

BEĞENDİM

ABONE OL

     Haber7-ÖzelÜlkemizde yaşanan her kritik olayın ardından dezenformasyonun yapıldığı İslam’a, Peygamber Efendimize ve Kur’an-ı Kerim’e aşağılık sözlerin sarf edildiği nefret yuvası Ekşi Sözlük’le ilgili deprem sonrası bir karar alınmıştı. Kahramanmaraş depremlerinin ardından kin kusmaya devam eden trol yuvası Ekşi Sözlük ani bir kararla 21 Şubat 2023 günü kapatılmıştı.ÖNCE KILIÇDAROĞLU SONRA AKŞENER SAHİP ÇIKTIDepremin felaketinin ardından ilk günden itibaren sosyal medyada provokasyon amaçlı çok sayıda paylaşımın çıkış yuvası olan Ekşi Sözlük’e erişim Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından engellendi. Bu karar sonrası muhalefet hep bir ağızdan Ekşi Sözlük’e sahip çıktı. Önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir açıklama yaparak “Twitter’ı en kritik saatlerde kapadılar, yardım çağırılanı duyamadım. Şimdi de Ekşi Sözlük’ün sesini kıstılar. Ürettiği yalanlardan başka hiçbir şeye tahammülü olmayan İletişim Başkanlığı, elini Ekşi Sözlük’ten hemen çek!” dedi.Meral Akşener, Ekşi Sözlük’e sahip çıktıKılıçdaroğlu’nun ardından ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ekşi Sözlük’e sahip çıktı. Akşener Ekşi Sözlük’ün kapatılması üzerine kendisine yöneltilen soruya “Bir ahmaklık ve siyasi geri zekalılık olarak görüyorum.” diyen Akşener “Kapattınız elinize ne geçti. Yahu bizim elimizde telefonlarımız var.  Böyle dönemlerde insanların bilgiye ihtiyacı vardır, doğru bilgiye. Kısıtlayamazsınız.” açıklamasında bulundu.AKŞENER İÇİN AHLAKSIZ BAŞLIKMeral Akşener’in dün altılı masayı dağıtan masadan kalkmasının ardından durum değişti. Bugüne kadar hep İslam’a, Peygamber Efendimize, Kur’an-ı Kerim’i ve hükümet yöneticilerini hedef alan Ekşiciler, bu kez geçtiğimiz hafta Ekşi Sözlük’ün kapatılmasına karşı çıkan Akşener’i hedef aldı. Kin ve nefretlerini çok ağır sözlerle aktaran Ekşi yazarları, Akşener için ‘ahlaksız’ bir başlık açtı. Ekşi Sözlük’te “Meral Akşener’in kaseti olma ihtimali” başlığı altına yüzlerce yorum yapıldı.YAŞAR OKUYAN ‘AKŞENER’İN DOSYASI VAR’ DEMİŞTİ22 Şubat’ta CHP’den ihraç edilen eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan da Akşener’le ilgili çok çarpıcı bir açıklamada bulunmuştu. Okuyan, elinde İYİ Parti Lideri’nin dosyası olduğunu ve bu konuyla ilgili CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söylemişti. KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.