Bülent Turan, HDP ile görüşmek için 18 Mart’ı tercih eden Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi
  • Yozgat Haberleri
  • Gündem
  • Bülent Turan, HDP ile görüşmek için 18 Mart’ı tercih eden Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi

Bülent Turan, HDP ile görüşmek için 18 Mart’ı tercih eden Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi

Haber 7 - AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 18 Mart'ta HDP ile görüşmeye giden CHP Genel Başkanı ve altılı masanın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert göndermede bulundu.

ABONE OL
Mart 16, 2023 02:00
Bülent Turan, HDP ile görüşmek için 18 Mart’ı tercih eden Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ana muhalefet partisi lideri ve altılı masanın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’yi ziyaret edeceği tarihin açıklanmasının ardından AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Twitter’daki hesabından CHP Genel Başkanı’na tepki gösterdi.KILIÇDAROĞLU’NDAN HDP İLE BULUŞMA TARİHİ MANİDAR Kılıçdaroğlu, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıldönümü olan 18 Mart Cumartesi günü saat 13.00’te, HDP’yi ziyaret edecek. Ziyaretin bu tarihte gerçekleşmesi kafaları karıştırırken AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan buluşmaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.DEVLET 18 MART’TA ÇANAKKALE’DEDevlet erkanıysa 18 Mart’ta Çanakkale Denizcilik Zaferi nedeniyle Çanakkale’de gerçekleştirilecek etkinliklere katılacak.BÜLENT TURAN’DAN CHP LİDERİNE SERT GÖNDERMETuran, Kılıçdaroğlu’na eleştiren paylaşımında “18 Mart’ta keşke Çanakkale’de olsaydınız Kemal Kılıçdaroğlu!” ifadelerini kullandı.#18Mart’ta keşke Çanakkale’de olsaydınız @kilicdarogluk !#18MartÇanakkaleZaferi pic.twitter.com/w7rVdqn1UI— Bülent TURAN (@turanbulent) March 15, 2023KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.