Ceyda Yüksel davasında istenen ceza belli oldu

Ceyda Yüksel davasında istenen ceza belli oldu

Haber 7 - İzmir’de Ceyda Yüksel'in, kendisine ait evde cam kesilerinden dolayı hayatını kaybetmesi nedeniyle yargılanan Serkan Dindar hakkında ‘Kasten yaralama sonucunda ölüme neden olma’ suçundan 12 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

ABONE OL
Mart 2, 2023 15:30
Ceyda Yüksel davasında istenen ceza belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir’de 20 Ağustos 2020’de gerçekleşen olayda Ceyda Yüksel, Serkan Dindar’ın Bornova ilçesi Barbaros Mahallesindeki evinde ölü bulunurken, sağlık ekipleri Yüksel’in vücudunun çeşitli yerlerinde oluşan cam kesilerinden dolayı hayatını kaybettiğini belirledi. Gözaltına alınan ve 400 promil alkollü olduğu tespit edilen Serkan Dindar tutuklandı.Vücudundaki cam kesileri nedeniyle ölü bulunan Ceyda Yüksel’in katil zanlısı olduğu iddia edilen Serkan Dindar hakkında “kasten öldürme”, “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama” suçlamalarıyla açılan davaya devam edildi.Serkan Dindar’ın yargılanmasına bugün İzmir 6. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Duruşmaya tutuklu sanık Dindar, Ceyda Yüksel’in annesi Filiz Demiral ve taraf avukatları katıldı.İddia makamı, celsede esas hakkında mütalaasını sundu. Savcı, Dindar için ‘Kasten yaralama sonucunda ölüme neden olma’ suçundan 12 yıla kadar hapis isterken, ‘Uyuşturucu madde ticareti yapma’ suçundan ise beraat talebinde bulundu. Taraf avukatları, esas hakkında mütalaaya savunma için süre talebinde bulundu. Avukatların süre talebini kabul eden mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk haline devamına karar vererek duruşmayı erteledi.KAYNAK: İHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.