CHP’den kirli provokasyon! Sel bölgesinde Belediye başkanına saldıranlar bakın kim çıktı!
  • Yozgat Haberleri
  • Gündem
  • CHP’den kirli provokasyon! Sel bölgesinde Belediye başkanına saldıranlar bakın kim çıktı!

CHP’den kirli provokasyon! Sel bölgesinde Belediye başkanına saldıranlar bakın kim çıktı!

Haber 7 - Şanlıurfa ve Adıyaman’da can alan sel felaketi sırasında, kurtarma çalışmalarını yerinden takip etmek için sahaya inen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e saldırı girişiminde bulunanlar CHP'li çıktı.

ABONE OL
Mart 15, 2023 20:30
CHP’den kirli provokasyon! Sel bölgesinde Belediye başkanına saldıranlar bakın kim çıktı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’yi yasa boğan depremden etkilenen Malatya, Adıyaman ve Şanlıurfa’da etkili olan sağanak yağış, sel felaketine neden oldu. Şanlıurfa’da 12, Adıyaman’da ise 2 vatandaşımız hayatını kaybetti.BELEDİYE BAŞKANI BEYAZGÜL’E SALDIRI GİRİŞİMİNDE BULUNULDUŞanlıurfa’da alt geçitte mahsur kalan vatandaşları çıkarma çalışmalarını yerinden takip etmek için bölgeye gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bazı şahısların mukavemeti ile karşılaştı. Beyazgül’e fiziki saldırıda bulunmaya çalışan şahısları, polis engelledi.MİLLET CAN DERDİNDEYKEN PROVOKASYON YAPANLAR YİNE CHP’Lİ ÇIKTICHP medyası tarafından Beyazgül’e saldıranlar, “afetzede vatandaşlar” şeklinde servis edilse de provokasyonun arkasından yine CHP çıktı. Beyazgül’e saldıranların, halkı provoke etmek için gelen CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve CHP’nin Şanlıurfa eski il başkanı Ahmet Budak ile beraberindeki diğer CHP’liler olduğu tespit edildi.Belediye başkanına fiziki saldırı için koruma polislerini aşmaya çalışan CHP’liler, sonuç alamayınca da başka bir yalana sarıldı.“BİZE SİLAH ÇEKİYORLAR” YALANIHalkı galeyana getirmek isteyen CHP’liler, Beyazgül bölgeden ayrılırken “Vatandaşa silah çektiler” diye bağırmaya başladı.Yine CHP medyası ve sosyal medya trolleri, “Beyazgül’ün korumaları vatandaşa silah çekti” diyerek provokasyona girişti.Ancak, olay anına ait görüntülerde, koruma polislerinin fiziki saldırılara engel olmak için çabaladıkları ve herhangi bir şekilde silah çekmedikleri açıkça görülüyor. KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.