CHP’li vekilden depremzede evinde tepki çeken hareket!

CHP’li vekilden depremzede evinde tepki çeken hareket!

Haber 7 - CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Kahramanmaraş'taki depremler sonrası Edirne'ye gelen depremzede aileyi ziyaret ettiği eve ayakkabılarıyla girmesi sosyal medyada büyük tepki çekti. Yüceer, tepkiler sonrası paylaşımını sildi.

ABONE OL
Mart 1, 2023 21:00
CHP’li vekilden depremzede evinde tepki çeken hareket!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kahramanmaraş’taki 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler sonrası Tüm Türkiye tek yürek olmuş vaziyette yaralarını sarmayı sürdürüyor. Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerde 44 bin 374 vatandaş hayatını kaybetti.Öte yandan ülkenin dört bir yanından depremzedeler için yardım seferberliği sürürken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, depremin vurduğu Hatay’ın Antakya ilçesinden depremzede bir aile Edirne’nin Karaağaç ilçesine gelen depremzede aileye ziyarette bulundu.CHP’Lİ VEKİL DEPREMZEDE AİLENİN EVİNE AYAKKABILARIYLA GİRDİCHP’li vekil Yüceer’in, sosyal medya hesabından yaptığı ziyarete ilişkin paylaşımda depremzede ailenin evine ayakkabılarını çıkarmadan girdiği görüldü. Öte yandan paylaşılan fotoğraflarda Yüceer’in haricinde evde ayakkabı ile oturan kimsenin olmadığı görüldü. YOĞUN TEPKİLER SONRASI PAYLAŞIMI SİLDİCHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’in depremzede evine ayakkabılarını çıkarmadan girdiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. CHP’li Milletvekili Yüceer, konuyla ilgili bir açıklamada bulunmazken, yoğun tepkiler üzerine söz konusu paylaşımı sildi.Kılıçdaroğlu’nun “CHP’li belediyeler engellendi” iddiasını kendi belediye başkanı çürüttü!’HALKTAN BU KADAR MI UZAKSINIZ’CHP Milletvekili Candan Yüceer’e tepki içerikli bir çok yorum gelirken, bir vatandaşın “Halktan bu kadar mı uzaksınız? Yazıklar olsun.” şeklindeki tepkisi dikkat çekti.KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.