Doğu Perinçek’ten altılı masa yorumu: Biden tayfası Erdoğan ile yarışı bırakmıştır
  • Yozgat Haberleri
  • Gündem
  • Doğu Perinçek’ten altılı masa yorumu: Biden tayfası Erdoğan ile yarışı bırakmıştır

Doğu Perinçek’ten altılı masa yorumu: Biden tayfası Erdoğan ile yarışı bırakmıştır

Haber 7 - Doğu Perinçek, "Altılı masa dağılmıştır. ABD'nin seçim planı çıkmazdadır. Artık Biden tayfası Tayyip Erdoğan ile yarışı bırakmıştır, kendi aralarında yarışa başlamışlardır. Bu yarış her türlü ayak oyunu ve ihaneti içermektedir." dedi.

ABONE OL
Mart 4, 2023 02:30
Doğu Perinçek’ten altılı masa yorumu: Biden tayfası Erdoğan ile yarışı bırakmıştır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün, altılı masadan ayrıldıklarını açıklayarak, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na kendisinin cumhurbaşkanı adayı olması için çağrıda bulunmuştu.BIDEN GÖNDERMESİAkşener’i Atlantik cephesinin “ayak oyunları” içerisinde bir figür olduğunu vurgulayan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Altılı Masa dağılmıştır. ABD’nin seçim planı çıkmazdadır. Artık Biden Tayfası Tayyip Erdoğan ile yarışı bırakmıştır, kendi aralarında yarışa başlamışlardır” ifadelerini kullandı.Perinçek, Twitter’daki hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar şöyle:  “1. Altılı masa dağılmıştır. 2. ABD’nin seçim planı çıkmazdadır. 3. Artık Biden Tayfası Tayyip Erdoğan’la yarışı bırakmıştır, kendi aralarında yarışa başlamışlardır. Bu yarış her türlü ayak oyunu ve ihaneti içermektedir. 4. Altılı masanın bütün partileri krize giriyor ve bölünme işaretleri veriyor. 5. Türk milletinin önü açılıyor. 6. “ABD şimdi ne yapacak” sorusu tarihi önemdedir. 7. Türkiye ABD’nin bu gelişmeye vereceği yanıtlar üzerine düşünmelidir.” BIDEN’IN KÜSTAH SÖZLERİ3 yıl önce Türkiye’deki güç dengelerini yeniden dizayn etmeye yönelik Başkan Erdoğan’a karşı muhalefeti açıkça desteklediğini söyleyen Biden, ”Erdoğan’a çok farklı bir taklaşım uygulamalıyız. Muhalefeti desteklediğimizi açıkça göstermeliyiz. Onlarla doğrudan temasa geçip Erdoğan’ı yenecek duruma gelmelerini sağlamalıyız.” ifadelerini kullanmıştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.