İletişim Başkanlığı’ndan Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan filmine davet

İletişim Başkanlığı’ndan Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan filmine davet

Haber 7 - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi nedeniyle ertelenen "Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan" belgesel filminin yeni gösterim tarihini 30 Mart 2023 olarak duyurdu.

ABONE OL
Mart 14, 2023 20:30
İletişim Başkanlığı’ndan Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan filmine davet
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan belgesel filminin gala daveti şöyle:”Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde yaşamış en önemli sporculardan biri olan Ortadoğu Boks Şampiyonu ve Türkiye’nin İlk Milli Boksörü Garbis Zakaryan’ın Belgesel filmini hazırlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Garbis Zakaryan İstanbul’da dünyaya gelmiş, Ermeni bir ailenin ikinci çocuğu olarak tüm dünyayı derinden etkileyen İkinci Dünya Savaşı şartlarında yetişmiş, boks kariyerine başlamış, şampiyonluklar ve başarılarla dolu bir hayat yaşamış bir sporcudur. ‘Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan Belgesel Filmde’ onu, kendi sesini ve ona yakın insanların hakkındaki düşüncelerini bulacaksınız.30 Mart Perşembe günü, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Premiere gösteriminde sizleri aramızda görmek bizleri gururlandıracaktır.” KAYNAK: HABER7

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.