Mehmetçik, Kahramanmaraş’ta sıcak çorba dağıtımına devam ediyor

Mehmetçik, Kahramanmaraş’ta sıcak çorba dağıtımına devam ediyor

Haber 7 - Büyük felaketin ilk anlarından itibaren deprem bölgelerine giden askerler, yardımlarına devam ediyor. Kahraman Mehmetçik bu kez, vatandaşlara sıcak çorba dağıtıyor.

ABONE OL
Şubat 21, 2023 04:30
Mehmetçik, Kahramanmaraş’ta sıcak çorba dağıtımına devam ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye, büyük depremin ardından 15’inci günde yaraları sarmaya devam diyor.Madencisinden gönüllüsüne, AFAD’ından kahraman askerine kadar herkes, deprem bölgelerine akın etti.Mehmetçik kendi botunu çıkartıp vatandaşa verdiEnkaz kaldırma çalışmalarından çorba dağıtımına kadar her alanda bulunan askerler, depremin ilk anlarından itibaren kışlalarından çıkarak yardıma koştu.Varlığı ile depremzedelere huzur sağlayan askerler, minik çocuklarla oynayarak motive sağlıyor. Milli Savunma Bakanlığı, askerin deprem bölgesindeki görevinin halen devam ettiğini içeren bir paylaşımda bulundu.”Çorbaları vatandaşlarımıza dağıtmaya devam ediyoruz”Askerlerin, deprem bölgelerinde sıcak çorba dağıtımına devam ettiği aktarıldı.Sabah çorbası…Gelibolu’da konuşlu olan 2’nci Kolordu Karargâh Destek Grup Komutanlığından gönderilen seyyar mutfakta pişirilen sabah çorbasını Kahramanmaraş’ta vatandaşlarımıza dağıtmaya devam ediyoruz.Biriz Beraberiz pic.twitter.com/9uMHLozeME— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) February 20, 2023Bakanlık, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; Sabah çorbası… Gelibolu’da konuşlu olan 2’nci Kolordu Karargâh Destek Grup Komutanlığından gönderilen seyyar mutfakta pişirilen sabah çorbasını Kahramanmaraş’ta vatandaşlarımıza dağıtmaya devam ediyoruz. Biriz Beraberiz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.