Tarih geldi çattı! 6’lı masanın adayı bugün netleceşecek

Tarih geldi çattı! 6’lı masanın adayı bugün netleceşecek

Haber 7 - Altılı Masada, cumhurbaşkanı adayının netleşmesinin beklendiği ikinci turun son toplantısı, bugün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde yapılacak.

ABONE OL
Mart 2, 2023 08:00
Tarih geldi çattı! 6’lı masanın adayı bugün netleceşecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toplantıda, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının netleşmesine kesin gözüyle bakılırken adayın açıklanmasının bir başka toplantıya bırakılacağı belirtiliyor.Altılı Masa toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, genel başkanlardan birinin aday olmasının mutabakatı güçlendireceğini ifade etmişti.Hafta sonu önce parti grubunu ardından Parti Meclisini toplayan Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayının belirlenmesi sürecinde CHP’nin tek yetkili ismi olmuştu. 6’lı Masanın cumhurbaşkanı adayına ilişkin konuşan CHP Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem de, CHP’de Kemal Kılıçdaroğlu dışında başka bir ismin önerilmeyeceğini söyledi. 6’lı Masanın belirleyeceği Cumhurbaşkanı adayı ile diğer kadronun 10 Mart’tan sonra yapılacak bir tanıtım toplantısı ile kamuoyuna duyurulacağı ifade ediliyor.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında, adaylığı parti içi mesele ya da yazıhane muhabbeti olarak görenlere seslenmek istediğini belirterek, “Bunu herkes üzerine alsın ve çok iyi düşünsün. Ve kimse unutmasın, bazen gerçek komutan olmak için apoletlerden vazgeçmek gerekir. Sahici bir mücadele için önce kendinle barışmak gerekir. Küçük hesapları bırakıp büyük resmi görmek gerekir. Bizim yolumuz dün de aynıydı, bugün de aynı” yorumunda bulundu.Akşener’in bu sözleriyle kimi kastettiği merak edildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.