Tunç Soyer’den yeni manipülasyon! Tevfik Göksu ‘Pes doğrusu’ dedi

Tunç Soyer’den yeni manipülasyon! Tevfik Göksu ‘Pes doğrusu’ dedi

Haber 7 - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Twitter'dan Adıyaman Gölbaşı'na su ulaştırmak için çalıştıklarını ifade eden bir paylaşım yaptı. Ancak bölgedeki su çalışmalarında İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin olmadığı ortaya çıktı.

ABONE OL
Şubat 27, 2023 19:00
Tunç Soyer’den yeni manipülasyon! Tevfik Göksu ‘Pes doğrusu’ dedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından depremden etkilenen bölgelere su verilmesi için çalışmalar yapılıyor. Birçok belediye ve kurumun birlikte yürüttüğü Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine su ulaştırma çalışmalarında ise şaşkına çeviren bir olay yaşandı. CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bir manipülasyona imza atarak kendileri çalışmadığı halde bölgedeki çalışmanın üzerine kondu.Gölbaşı’ndaki su ulaştırma çalışmaları Tokat Valiliği, Tokat, Esenler ve Altınordu Belediyeleri ile Devlet Su İşleri ekipleri tarafından devam ederken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yaptığı açıklama, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya “Pes doğrusu!” dedirtti. SOYER’DEN MANİPÜLASYON DOLU PAYLAŞIMCHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Adıyaman Gölbaşı’na kesintisiz su ulaştırmak için İZSU Ekiplerimiz malzeme tedariğine ve çalışmalara devam ediyor” şeklinde bir paylaşım yaptı. İlçede tamamen çökmüş durumda olan içme suyu ana şebekesinden ilçenin su depolarına su veren Tokat, Esenler ve Altınordu Belediyeleri ile Devlet Su İşleri ekipleri de Soyer’in açıklamasını büyük şaşkınlık ve üzüntüyle karşıladı.BAŞKANLAR ‘PES’ DEDİSoyer’in manipülatif paylaşımının ardından Esenler Belediye Başkanı Göksu, bir tweet atarak “Pes doğrusu… Gölbaşı’nda Tokat Belediye’miz, Eyüp Eroğlu Başkanımız, DSİ Genel Müdürlüğümüz, Tokat Valiliği’miz ve İller Bankası ile gece gündüz evlere su vermek için çalışmışız, suyu vermişiz, çıkmış bunu bile kendinize mal etmişsiniz. Bari bugün manipülasyon yapmayı bırakın” ifadelerini kullandı.Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da, “Pes” diyerek yaptığı bir paylaşımla “Gece gündüz demeden sadece Hakkın ve Halkın rızası için çalışan; @tokatvaliligi, @TokatBelediye, @esenlerbelediye’sine, @ilbanktr ve @dsi_gn_md’ne teşekkür ederim. Hiçbir yerde göremediğimiz İZSU ile Gölbaşı Belediyesi yetkililerinden bir teşekkür beklerdik.” şeklinde bir tweet attı. Konya yaptı İmamoğlu sahiplendi!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r
Yozgat haberleri, Yozgat ilinin güncel olaylarını takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilinde yaşayanların güncel bilgiye kolayca erişmelerini sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki ekonomi, siyaset, spor ve kültür gibi birçok alanda haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki turistik yerler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapar. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki gençlerin yaşamlarına dair haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki yerel seçimler hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki çevre sorunlarına dikkat çekiyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki kültürel etkinlikleri takip ediyor ve haberleştiriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki spor kulüpleri ve sporcuları hakkında haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki tarım ve hayvancılık sektörü hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki trafik kazaları ve yol durumu hakkında bilgi sağlıyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki polis ve güvenlik birimlerinin çalışmalarını takip ediyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında güncel bilgi sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki sanat ve edebiyat dünyasından haberler sunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki doğal afetler hakkında bilgi veriyor ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Yozgat haberleri, Yozgat ilindeki vatandaşların günlük hayatına dair haberler sunuyor.